WIZYTA W CENTRUM SENIORA

Pabianickie Centrum Seniora to kolejny adres, na naszej liście miejsc do odwiedzenia, z okazji niedawno minionych 👵Dni Babć i Dziadków🧓

Mieliśmy wielki zaszczyt i ogromną przyjemność gościć tam właśnie dzisiaj. Tym razem nasi mali aktorzy zaprezentowali spektakl🎭 profilaktyczny „Czerwony Kapturek II”, który uczy dzieci jak radzić sobie z ewentualnym zagrożeniem.

Uczniowie z klas4️⃣b i 5️⃣a pod wodzą pani Doroty Olejnik – autora i reżysera spektaklu, spisali się doskonale, o czym świadczyła reakcja licznie zgromadzonej publiczności.

Tuż po spektaklu, dzieci wręczyły Seniorom, z okazji Dnia Babci i Dziadka, śliczne laurki 💌własnoręcznie wykonane przez uczniów naszej szkoły. Warto przy tej okazji nadmienić, że była to tylko część z 200 przygotowanych, w ramach akcji „kartka dla Seniora”, pocztówek z życzeniami dla podopiecznych placówek opiekujących się naszymi nestorami.

Na zakończenie spotkania, kierownik CS p. Marek Smuga wręczył aktorom słodkie upominki oraz zaprosił na małe co nieco🥧🧁

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie oraz bardzo życzliwą atmosferę. Jest nam tym bardziej miło, że jedna z pań pracujących w Centrum Seniora – p. Sylwia Woźniak jest absolwentką naszej kochanej „Piątki”. Pani Sylwio, dziękujemy🤝