ZBIÓRKA KARMY

Dobro powraca. Doskonale wiedzą o tym uczniowie z naszej szkoły, bo jeśli idzie o pomaganie i dzielenie się, to nie mają sobie równych. Tak było i tym razem, kiedy to Samorząd Szkolny ogłosił październik miesiącem wspierania podopiecznych z pabianickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Przez cały miesiąc uczniowie dostarczali do klas puszki i worki z karmą, by na koniec zbiórki skrupulatnie zliczyć ilości przyniesionego jedzenia i wyłonić zwycięską klasę. I tak największą ilość karmy dostarczyli uczniowie z klasy 1a🥇 którzy pod wodzą p. Edyty Chrzęst zebrali 50,74 kg. Na drugim miejscu🥈 znaleźli się uczniowie z klasy p. Aleksandra Dudy, czyli z klasy 5b z 46,25 kg karmy, a na trzecim miejscu🥉 podium stanęli uczniowie p. Renaty Adler, czyli klasa 2a z 40,69 kg.

Ogółem jako szkoła zebraliśmy 228,845 kg karmy, z czego prawie 20 kg to mokra karma i niespełna 200 kg sucha. Pomysłodawczyni projektu p. Marta Tomczyk oraz szkolny koordynator zbiórki p. Dorota Olejnik bardzo serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i ich rodzicom oraz wychowawcom klas za wsparcie i mobilizację uczniów.

Niech moc dobra będzie z Wami na zawsze 