„Cześć!” – całej społeczności „Piątki”

„Cześć!” – całej społeczności „Piątki”, mówi pierwszy raz w tym roku szkolnym, Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Jesteśmy przewodniczącymi i zastępcami przewodniczących klas 4-8. Widzimy się raz w tygodniu, w poniedziałki o 12.35. Podczas naszych spotkań omawiamy wszystkie sprawy, które mogłyby uatrakcyjnić szkolne życie. Planujemy dyskoteki, organizujemy konkursy, wymyślamy ciekawe dni i wydarzenia.

Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na akcje w naszej szkole, złapcie nas w czasie przerwy i przedstawcie swoje propozycje. Jesteśmy otwarci i chętni do współpracy z każdym.

Już w tym tygodniu zapraszamy Was do wzięcia udziału w dwóch wydarzeniach⏬

📌 Indywidualny konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków, który odbędzie się we wtorek na dwóch długich przerwach przy tablicy samorządowej

📌 Obchody Szkolnego Dnia Chłopaka. Wszyscy panowie, którzy założą w piątek krawat lub muchę, nie będą tego dnia pytani.