NASZE SZKOLNE WYBORY cz. 2

Dziś przedstawiamy kolejną kandydatkę do objęcia funkcji Przewodniczącej Szkoły.

To Martyna Kurzawa, uczennica klasy4️⃣b, nasza najmłodsza pretendentka do tego ważnego stanowiska.

Na co dzień miłośniczka 🩰baletu i akrobatyki🤸 Jak sama o sobie mówi „jest wesołą, pozytywnie zakręconą dziewczynką”.

Martyna w swoim programie wyborczym proponuje działania, takie jak:

👉 zwolnienie ucznia z odpytywania w dniu jego urodzin

👉 korzystanie z telefonu podczas lekcji – raz w miesiącu – wyłącznie w celach „naukowych”

👉 założenie skrzynki, do której uczniowie wrzucaliby swoje prośby, propozycje, pomysły oraz skargi

👉 kiermasz wielkanocny, podczas którego uczniowie mogliby, odpłatnie oferować wykonane przez siebie ozdoby świąteczne i słodkości

👉 zorganizowanie wyborów na najsympatyczniejszego pracownika szkoły, w których prawo głosu mieliby jedynie uczniowie