XXIII Wrześniowy Bieg Przełajowy

W miniony czwartek odbył się XXIII Wrześniowy Bieg Przełajowy 🏃‍♀️

Zawody zorganizowano z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Pabianicach na terenie Parku Wolności.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie⬇️

✅Oliwer Golan,

✅Pola Gorzkiewicz

✅Michał Grabski,

✅Dawid Jaksa,

✅Rysio Karcz,

✅Kuba Niedzielski,

✅Eryk Nowak,

✅Nikola Sobierajska

✅Wojtek Sztafinski,

✅Kuba Szydłowski,

✅Patryk Socha,

✅Damian Trzeszczak,

✅Fabian Woźniakowski,

✅Miłosz Zaleczny,

🏆Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mistrzynią powiatu została uczennica klasy 7️⃣b Nikola Sobierajska, która w swojej kategorii wiekowej nie miała sobie równych i okazała się najlepsza.

🥉Dumni jesteśmy także z trzeciego miejsca, jakie w swojej grupie zdobyła Pola Gorzkiewicz z kl. 7a

Wspaniale „wybiegane” wyniki naszych dziewcząt, pozwoliły im zakwalifikować się do Mistrzostw Wojewódzkich w indywidualnych biegach przełajowych.

Impreza odbędzie się 28 września w Aleksandrowie Łódzkim.

🥉Nie zawiedli również chłopcy z klas 7 i 8, którzy w klasyfikacji drużynowej wywalczyli bardzo dobre III miejsce. A trzeba dodać, że rywalizacja odbywała się między szesnastoma szkołami podstawowymi z naszego terenu.

🎖VI miejsce, na siedemnaście startujących drużyn, zajęła reprezentacja uczniów z klas 5-6.

Wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom bijemy OGROMNE BRAWA👏👏👏👏

🥳🥳🥳🥳 JESTEŚCIE WSPANIALI 🥳🥳🥳🥳