🐻🐨 CZYTANKI-PRZYTULANKI 🐨🐻

🐻Po uroczystych obchodach Dnia Pluszowego Misia, jakie miały miejsce w miniony czwartek, przyszła pora na… małe co nieco.

📖Uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni, przez zaprzyjaźnione z misiem Panie Edytę i Monikę, na podwieczorek – CZYTANKI-PRZYTULANKI.

🐻Oczywiście odbyło się to po lekcjach, bo każdy Miś, nawet o całkiem małym rozumku, wszystkie swoje obowiązki szkolne traktuje niezmiernie poważnie.

📖Pracownia, w której odbył się podwieczorek przemieniła się w magiczną krainę. Migotały w niej światełka i sączyła się relaksacyjna muzyka, która sprzyjała miłej atmosferze. By wejść do tego niezwykłego miejsca, należało okazać „bilet wstępu”, jakim był znaczek z podobizną misia. Wówczas można już było oddać się zabawie…

🐻Dzieci wygodnie ułożone na kocykach, wtulone w przyniesione ze sobą misie słuchały bajek, czytanych przez zaproszonych rodziców.

📖Niektórym z dzieci, tak przypadła do gustu ciepła atmosfera tego niezwykłego przyjęcia, że owinięte w kocyki, swoje misie i zasłuchane w bajki, prawie… zasnęły.

🐻W przerwach między czytankami została podana herbatka i słodki poczęstunek.

📖Spotkanie u Misia, z muzyką i CZYTANKAMI-PRZYTULANKAMI bardzo się podobało i zrobiło na dzieciach duże wrażenie.

🐻Już zadają pytania, kiedy będzie następny, tak niezwykły wieczór.