TRWAJĄ PRÓBY ……

Trwają próby do kolejnego spektaklu profilaktycznego, realizowanego w ramach innowacji pedagogicznej „Przedstawienie teatralne jako forma rozwoju emocjonalnego i społecznego ucznia oraz edukacji profilaktycznej szkoły”, której celem jest między innymi rozwój społeczny i emocjonalny uczniów. Tym razem mali aktorzy pokażą jak bronić się przed zaczepkami obcych. Spektakl zatytułowany ” Red Head, czyli Czerwony Kapturek II” już niedługo, bo 15 czerwca zostanie zaprezentowany przed całą szkolną społecznością oraz zaproszonymi gośćmi. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Póki co, uczniowie z klasy III b wytrwale szlifują role i pełną parą szykują się do występów. W przygotowania włączyła się również p. Monika Szreiter, wychowawczyni klasy III b. Autorka scenariusza i reżyserka spektaklu, p. Dorota Olejnik wciąż podkreśla, że nawet wielokrotnie powtórzone przestrogi, nie zadziałają tak skutecznie jak obraz, z którym widz może się identyfikować. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszej próby.