👁‍🗨🎞🎬🎥 REŻYSEROWIE REAKCJI 🎤🎥📽📡

W dniu 30 marca 2023, piątka uczniów z klasy 5a zdobyła drugie miejsce w konkursie „Reżyserowie reakcji”, na filmik o reagowaniu na hejt rówieśniczy. Zajęcie drugiego miejsca nie było proste, ponieważ filmiki o tej samej tematyce nagrali również uczniowie z ośmiu innych szkół powiatu pabianickiego. Wszystkie prace zostały docenione, a ich twórcy otrzymali drobne upominki. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchar od Starosty Pabianickiego, który sprawował patronat nad przedsięwzięciem. Nasi twórcy: Zofia Góralska, Zuzanna Ciecierska, Kuba Szydłowski, Dominik Majkowski oraz Kacper Chlebowski pracowali pod czujnym okiem p. Doroty Olejnik,  p. Urszuli Bodył oraz p. Dariusza Sautera.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów, gdyż wykazali się nie tylko zdolnościami aktorskimi, ale również , a może przede wszystkim, dojrzałym zrozumieniem tematu oraz ogromną empatią.

Informacja o konkursie …..