🖼📙📜📜”WIOSNA Z KSIĄŻKĄ” 📕📘📗

Właśnie ruszyła kolejna edycja szkolnego bookcrossingu, zatytułowana „Wiosna z książką”. Tym razem, akcję wspomogła Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki z Tuliszkowa. Dotarło do nas kilkanaście książek dla dzieci – same nowości, które w bardzo znaczny sposób podniosły atrakcyjność wiosennego uwalniania książek.

Dla przypomnienia: bookcrossing to bezpłatne przekazywanie przeczytanych książek, tak aby znalazły nowego, tymczasowego właściciela. Nowy, tymczasowy właściciel, po przeczytaniu przekazuje ją dalej. Co ciekawe, na pomysł uwalniania książek wpadł Ron Hornbaker, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej programista komputerowy. Wiosenny stolik pełen wspaniałych książek możecie znaleźć przed wejściem do świetlicy szkolnej, która od lat wspiera nauczyciela bibliotekarza w promocji czytelnictwa. Wszystkich spragnionych ciekawej lektury na wiosnę serdecznie zapraszamy.