Zajęcia teatralne

W naszej szkole, bezpieczeństwo uczniów jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też mali aktorzy z klasy IIa ciężko pracują, aby przygotować spektakl o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Podczas ostatniej próby, artystów-amatorów odwiedziła p. Klaudia Zastrużna. Jest nie tylko absolwentką „Piątki”, ale i byłą uczestniczką warsztatów teatralnych, które w naszej szkole maja już wieloletnią tradycję.

🗣Pani Klaudia, która przygotowuje się do trudnej roli pedagoga, opowiadała dzieciom o korzyściach, które płyną z uczęszczania na zajęcia teatralne. Przygotowała również dla uczniów niespodziankę.

🎻 Jako absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, zagrała dla dzieci fragmenty popularnych melodii. Pokazała jak zbudowany jest jej instrument oraz każdemu, kto był chętny, pozwoliła podjąć niewielkie próby gry na skrzypcach.

👍 To były bardzo udane zajęcia. Pani Klaudio, serdecznie dziękujemy🙂