🌳☃⛄⛄❄ŚWIĄTECZNIE ❄☃⛄⛄🌳

Dziś od samego rana w „Piątce” panował podniosły świąteczny nastrój.

Nikt już nie myślał o sprawdzianach i pracach domowych. Trwały przygotowania do klasowych spotkań wigilijnych. Zanim jednak uczniowie przełamali się opłatkiem ze swoimi wychowawcami i zasiedli do stołów, w sali gimnastycznej odbył się przepiękny koncert.

Zabrzmiały tradycyjne kolędy oraz współczesne piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu chóru szkolnego i solistów. Do śpiewania włączyła się cała widownia, dzięki wyświetlanym na ekranie tekstom, co wzmocniło świąteczną atmosferę.

W pewnym momencie pojawił się u nas święty Mikołaj, który złożył życzenia i rozdał uczniom słodkości.

Rozstrzygnięto szkolny konkurs na kartkę świąteczną, a wyróżnionym wręczono dyplomy.

Następnie w pracowniach odbyły się klasowe wigilie, rozdawano mikołajkowe prezenty i brzmiała nastrojowa muzyka.

Tak zamknęliśmy ten kalendarzowy rok, by spotkać się już w nowym – 2024.

Do zobaczenia 2 stycznia❗️