Mistrzostwa Młodziczek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

⚽️W ostatni weekend w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Młodziczek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

⚽️ W rywalizacji wzięła udział drużyna PTC Pabianice, której jedną z czołowych reprezentantek, jest uczennica naszej szkoły – Nikola Wieczorek z klasy 5a.

⚽️ Spieszymy z miłą informacją, że Nikola podczas zawodów, uzyskała tytuł Najlepszej Zawodniczki Drużyny. Nie jest to jej pierwsze wyróżnienie, gdyż ma już w swoim dorobku kilka medali.

⚽️Wraz z Nikolą grała również jej koleżanka z klasy Lila Matusiak.

⚽️ Najwyraźniej Ewie Pajor – naszej najbardziej utytułowanej piłkarce, rośnie duża konkurencja.

⚽️ Gratulujemy Nikoli i życzymy dziewczynom dalszych sukcesów sportowych!

⚽️ Pozostając w temacie rywalizacji i współzawodnictwa chcemy poinformować, że miniona niedziela była ostatnim dniem ogólnopolskiej akcji zbierania talonów, w ramach organizowanej przez sklep LIDL akcji „Szkoły pełne talentów”.

⚽️ Już za chwilę powiemy Wam, ile Talenciaków udało nam się zebrać i jakie nagrody w zamian za nie otrzymamy.