📓📕📖 Z książką na walizkach 📕📗📄

🎬Wizyta pisarki, reżyserki i scenarzystki pani Ewy Martynkien w Bibliotece Publicznej w Pabianicach, była wczoraj niecodzienną atrakcją dla uczniów klas 4️⃣a i 6️⃣b.

📖 Podczas spotkania, które odbyło się w ramach akcji czytelniczej „Z książką na walizkach”, uczniowie mieli okazję na żywo usłyszeć fragmenty tekstów pochodzących z książek pisarki, w jej osobistym wykonaniu.

👥Nieczęsto mamy okazję do spotkań na żywo, z tak znanymi osobami, dlatego mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień na długo zostanie w pamięci uczestniczących w nim uczniów.

🎨Kulminacją wizyty w Bibliotece było rozstrzygnięcie konkursu literacko – plastycznego „Bliscy nieprzeciętni”. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica Zosia Góralska z klasy Va, która zdobyła nagrodę, dyplom i książkę pt. „Jak zdobyć supermoce”, autorstwa pani Ewy Martynkien.

Gratulacje dla Ciebie Zosiu❗️