🍽🥤 Śniadanie z Poetką 🍕🥗

Wczoraj, to jest 9️⃣ maja odbyło się Śniadanie z Poetką, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 4 b oraz p. Dobrosława Dumka, pabianicka poetka, absolwentka SP5. Udział w imprezie był główną nagrodą dla klasy, która najliczniej przygotowała wiersze zainspirowane twórczością naszego gościa. Były również nagrody indywidualne które trafiły do rąk Nadii Szeler i Ani Nowak, obie z klasy 4 b.

Podczas ucztowania przy suto zastawionym stole, uczniowie zadawali naszemu gościowi pytania, chwalili się własnym dorobkiem literackim oraz mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać wierszy Poetki, w jej interpretacji.

Organizatorzy konkursu literackiego i wydarzenia Śniadanie z Poetką to Dorota Olejnik i Urszula Bodył, przy wsparciu Renaty Kołodziejskiej. Nagroda dla klasy w postaci śniadania, która wyłoniła zwycięzców konkursu została ufundowana przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy 🤝

Zapraszamy do obejrzenia 📷fotorelacji 📸 ze spotkania↙️⬇️↘️