🚗🚓🚕KONKURS – „Skoda przyszłości” 🚓🚕🚙

Wspólnie z firmą Skoda Dobroń Bednarek zorganizowaliśmy konkurs plastyczny🎨 dla klas 1 – 3 „Skoda przyszłości”. Uczestnicy wykazali się niesamowitą pomysłowością i fantazją.

🚖Samochody 🏎 koncepcyjne zwane concept-carami, latające maszyny przyszłości czy wreszcie pojazdy wynoszące w przestrzeń kosmiczną – to tylko niektóre z kreatywnych projektów autorstwa uczniów korzystających ze świetlicy.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorowi konkursu za otrzymane materiały ✂️biurowe ✏️ i 🖍plastyczne🖌 które pozwolą nam na realizację najbardziej śmiałych pomysłów i projektów.

Dziękujemy też dzieciakom👍 Po raz kolejny okazało się, że wasza wyobraźnia jest nieograniczona 🤩

Twórzcie nieprzerwanie‼️

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji był pan Paweł Szafrański, wychowawca świetlicy.