Turniej Wiedzy Pożarniczej

15 marca w strażnicy OSP Pabianice, odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej🔥🚒🧯⚒
Tradycyjnie jak co roku wystawiliśmy swoją reprezentację. W jej skład weszli uczniowie klasy 7️⃣b:

✔️Jakub Niedzielski,
✔️Wojciech Sztafiński
✔️ Jakub Kłosiński.

🔥🚒Podczas turnieju, członkowie naszej drużyny, musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu przepisów przeciwpożarowych oraz sposobów na zapobieganie pożarom.
🧯⚒Ważnym elementem współzawodnictwa, była też znajomość dawnej historii Straży Pożarnej, jak również aktualnych informacji na jej temat.
💯Miło nam poinformować, że w rywalizacji indywidualnej, wśród uczniów pabianickich szkół, świetnie wypadł nasz reprezentant Wojtek Sztafiński, który zajął III miejsce 🥉i zakwalifikował się tym samym do etapu powiatowego💪

Gratulujemy Wojtkowi i naszym chłopakom wspaniałego występu 👏👏👏
O dalszych zmaganiach Wojtka w kolejnym etapie turnieju, będziemy informować ℹ️