Tuż przed zbliżającym się wielkimi krokami …

Tuż przed zbliżającym się wielkimi krokami 👵👴Dniami Babć i Dziadków 👵👴uczniowie z klasy 3️⃣a pod opieką p. Joanny Pacześ – Andrzejewskiej i p. Doroty Olejnik, wybrali się z wizytą do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej, który znajduje się przy ulicy Wiejskiej 55 w Pabianicach.

Spotkanie, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, bardzo wyczekiwane przez mieszkańców, zorganizowała p. wicedyrektor Urszula Bodył, w porozumieniu z p. Katarzyną Kosecką, terapeutką i trenerką pracującą na co dzień właśnie w pabianickim DPS-ie.

Licznie zgromadzonej publiczności, uczniowie zaprezentowali 🎭spektakl „Przyjaciele Zippiego” oraz podarowali prześliczne laurki 💌 przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Spektakl, napisany i wyreżyserowany przez p. Dorotę Olejnik bardzo przypadł widowni do gustu, co zostało wyrażone gromkimi brawami👏 Po występie, mali aktorzy, wraz ze swoimi opiekunkami, zostali zaproszeni na słodki poczęstunek🍩 oraz odwiedziny u tych seniorów, którzy ze względu na problemy z przemieszczaniem, nie mogli zasiąść na widowni.

Na zakończenie wizyty, pani Kasia zaplanowała zwiedzanie ośrodka, w którym oprócz pensjonariuszy, swój dom znalazły również dwa piękne koty 🐱 oraz żółw wodno-lądowy🐢 To było bardzo udane i wzruszające spotkanie, które, mamy nadzieję, będziemy powtarzać z każdym nowym spektaklem.