konkurs plastyczny „Logo osób niepełnosprawnych”

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi” ogłoszony został konkurs plastyczny „Logo osób niepełnosprawnych♿️

Wpłynęło wiele oryginalnych i bardzo pomysłowych prac. Jury miało duży problem z wyborem najlepszego logo. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:

➡️ I miejsce zdobyła Weronika Lewandowska z klasy 2a

➡️ II miejsce otrzymała Nadia Szeller z klasy 5b

➡️ III miejsce zdobył Maksym Trachkovskyi z klasy 2a

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie dyplomów dla najlepszych, odbyło się w miniony piątek, na dzień przed obchodami Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, który na całym świecie przypada 3 grudnia.

Dodatkowo, z tej okazji, na tablicach w korytarzach szkolnych, pojawiły się informacje o tym, jak należy się zachowywać w stosunku do osób dotkniętych niepełnosprawnością ℹ️

Nagrodzonym gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs. Możecie je oglądać na parterze szkoły.