☃❄⛄⛄XXVI RAJD GWIAZDKOWY ☃⛄❄☃❄

W sobotni poranek odbył się, organizowany przez KTP „Aaron” PTTK Pabianice, XXVI Rajd Gwiazdkowy. Tradycyjnie, jak co roku, „Piątka” miała swoją reprezentację. Tym razem w wyprawie uczestniczyli uczniowie klas I, IV, V i VI. Towarzyszyli im rodzice i opiekunowie, panie Edyta Chrzest, Monika Szreiter oraz pan Dariusz Sauter.

Droga rajdu prowadziła z Pabianic, przez pola i lasy, do Bychlewa. Wszyscy z uśmiechami na twarzy dzielnie maszerowali. Na mecie czekał na piechurów ciepły poczęstunek i spotkanie z Mikołajem. Nie zabrakło prezentów i piosenek dla ulubionego dziadka z białą brodą🎅 w wykonaniu dzieci z klasy 1a.

Reprezentacja naszej szkoły okazała się najliczniejszą biorącą udział w tegorocznym rajdzie, liczyła 1️⃣0️⃣8️⃣ osób❗️Fakt ten docenili organizatorzy i z rąk komandora rajdu, pana Aleksandra Dudy otrzymaliśmy puchar i dyplom🏆

To była naprawdę udana sobota. Zadowoleni byli i duzi i mali. Po tak dużej dawce endorfin i powietrza, z satysfakcją i w radosnym nastroju, wszyscy wrócili do domu 🤩