„Przygody zazdrosnego Liliputka”.

Wczoraj, uczniowie klas I-III razem ze swoimi wychowawcami, wybrali się do Kina Tomi na przedstawienie edukacyjne Teatru Króla pt. „Przygody zazdrosnego Liliputka”.

🌳🌳 Akcja spektaklu dzieje się w Czarodziejskim Lesie, w którym jego mieszkańcy: Świerszcz, Mrówka, Pajęczyca i Pszczoła, doświadczają wielu przygód.

📲Śledząc perypetie głównych bohaterów, dzieci dowiedziały się, czym są odpowiedzialność i dobre maniery, a także jakie skutki niesie za sobą lekkomyślne korzystanie z internetu.

🗣 Dodatkowym atutem przedstawienia był jego interaktywny charakter. Dzięki temu, młodzi widzowie, mogli z entuzjazmem nawiązywać werbalny kontakt z występującymi bohaterami i mieć wpływ na to, co dzieje się na scenie.

📷 Po spektaklu wszyscy uczniowie mogli osobiście porozmawiać z aktorami i zrobić sobie z nimi, pamiątkowe zdjęcie.