Wkrótce wywiad w gazetce.

W piątek, 24 listopada ponownie gościliśmy w naszej szkole najbardziej rozpoznawalnego, pabianickiego przedstawiciela streetartu, pana Adama Wirskiego, doskonale znanego pod pseudonimem KruK.

Pan Adam zgodnie z obietnicą, którą złożył podczas akcji promującej czytelnictwo – Przerwa na Czytanie, kiedy to wraz z innymi zaproszonymi gośćmi zachęcał uczniów do czytania, przybył, aby udzielić wywiadu do naszego szkolnego periodyku „Piątka na Piątkę.

Spotkanie odbyło się w czytelni biblioteki szkolnej. Pytania przygotowali uczniowie z klasy 5a, a zadawali przedstawiciele redakcji: Pola i Brajan.

Spotkanie, które odbyło się pod hasłem Śniadanie z Mistrzem przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan Adam chętnie i z dużym poczuciem humoru odpowiadał na przygotowane, czasami naprawdę trudne pytania.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas. Jak deklaruje organizatorka spotkania, redaktor opiekun „Piątki na Piątkę”, p. Dorota Olejnik, obszerny i bardzo ciekawy wywiad będzie można przeczytać w listopadowym numerze naszego periodyku.