💔💔 Podsumowanie finału WOŚP. 💔💔

W ubiegłym tygodniu, w kinie Tomi odbyło się podsumowanie pabianickiego 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku, udało się zebrać w naszym mieście rekordową kwotę ponad 400 000 złotych. Osoby szczególnie zaangażowane w zbiórkę, które przyczyniły się do osiągnięcia tak imponującego wyniku, wolontariusze oraz pracownicy sztabu otrzymali publiczne podziękowania.

Jedną z wyróżnionych i nagrodzonych wolontariuszek była uczennica naszej szkoły, Blanka Shepherd z klasy 3b. 💔💔💔💔 Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Blanka SAMODZIELNIE zebrała 4 pełne puszki, co po przeliczeniu dało pokaźną kwotę 3126,74 zł.

Była to jedna z najwyższych kwot, jaka została uzbierana w Pabianicach przez najmłodszych wolontariuszy.

Jesteśmy DUMNI, że w naszej szkolnej społeczności, są bardzo młodzi ludzie, mocno zaangażowani, o tak WIELKIM sercu.

Brawo Blanka‼️