„Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”

Młodzi artyści z klasy 4a i 5a nie mają chwili wytchnienia. Po zaprezentowaniu przedstawienia „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” przed przedszkolakami, szkolną publicznością i zaproszonymi gośćmi, zaangażowanymi w program edukacyjny o tym samym tytule, nadszedł czas na pokaz specjalny dla bliskich: rodziców, opiekunów, babć oraz dziadków.

Zaproszeni, mogli zobaczyć swoje pociechy w nieco odmiennej roli. Młodzi aktorzy objawili swoje talenty, a na twarzach ich najbliższych widać było radość i dumę. Aktorzy docenieni zostali przez publiczność brawami na stojąco. Zwieńczeniem spektaklu była zabawa integracyjna, w której udział wzięli zarówno młodzi aktorzy jak również członkowie ich rodzin. Następnie wszyscy udali się na herbatę i małe słodkości przygotowane przez wychowawczynię klasy 4a, Katarzynę Dumkę. Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze.

Po występach na własnym podwórku „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” wyruszyła w swoje „zielone” tournée.

Jako pierwsze spektakl o radzeniu sobie w kryzysowych sytuacjach obejrzały sześciolatki z Przedszkola Miejskiego nr 5. Po udanym występie, grupa teatralna udała się do Czarodziejskiej Akademii, gdzie wystąpiła przed wszystkim przedszkolakami. Obie placówki przyjęły artystów bardzo serdecznie, za co gorąco dziękujemy. Autentyczne zainteresowanie widzów jest dla aktorów bardzo cenną wskazówką, że to co robią, ma sens. Już wkrótce kolejne teatralne przedsięwzięcia, o których będziemy informować na bieżąco.

GALERIA FOTOGRAFICZNA NA FACEBOOKu