🖼📽🎥 WYCIECZKA DO KINA 🔊 🎬

We wtorek 20 grudnia, dwie z najstarszych klas udały się do kina, na długo wyczekiwaną kontynuację superprodukcji Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody”.

Seans był formą prezentu 🎅mikołajkowego🎅 dla uczniów klas 7a i 8b od rodziców i wychowawców.

Zaopatrzeni w specjalne 🕶 okulary 3D 🕶 widzowie zostali przeniesieni do bajecznej krainy Pandory, której mieszkańcy musieli ponownie stoczyć walkę o uratowanie swojego wspaniałego świata.

Scenariusz był bardzo poruszający, a fabuła trzymała w napięciu do końca. Jednak to, co zrobiło na widzach największe wrażenie, to niesamowite zdjęcia i efekty trójwymiarowe. Hollywoodzcy specjaliści osiągnęli wyżyny sztuki filmowej. Po wyjściu z kina, uczniowie wspominali szczególnie sceny podwodne. Czuli się jakby byli zanurzeni razem z bohaterami, wśród raf koralowych, egzotycznych roślin i pływających stworzeń.

Polecamy 👌 ten film, nie tylko miłośnikom gatunku science fiction.

Koordynatorami wyjścia byli wychowawcy: p. Tomasz Klimek i p. Tomasz Sujecki