📯🌼🧨Konkurs „Bookmark” rozstrzygnięty! 🐱‍💻

W ostatni piątek w naszej szkole rozstrzygnęliśmy listopadowy konkurs „Bookmark” zorganizowany w ramach innowacji pedagogicznej z języka angielskiego. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie zakładki z ilustracjami ze swojej ulubionej książki oraz co najmniej trzema wyrazami w języku angielskim, które mogą kojarzyć się z jej treścią. Okazało się, że pięknych prac było tak wiele, że organizatorki konkursu (nauczycielki języka angielskiego) wraz z naszą kochaną Panią Dyrektor naradzały się tak długo, aż wybrały … 9 najlepszych prac!!!

Nagrodzeni zostali ↩️

✔️W klasach 1-3:

Marcin Tokarczyk kl.2a

Fabian Hofman kl.2a

Maja Wiśniewska kl.3b

Aleksander Kantorek kl. 1a

Klaudia Mikuta kl.2a

✔️ W klasach 4-8:

Oliwia Ostojska kl.5b

Daria Szumigaj kl.7a

Natalia Nikitin kl.4a

Wyróżnienie otrzymał Jakub Kłosiński z kl.6b

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych wydarzeń językowych w naszej szkole. Cieszymy się bardzo, ze tak chętnie czytacie książki, tworzycie kreatywne prace i do tego znakomicie znacie angielski!