💔💔 POŻEGNANIE 🎈🎈

16 października odbyło się w naszej szkole wzruszające wydarzenie.

Po 34 latach pracy pożegnaliśmy, odchodzącą na zasłużoną emeryturę, p. Małgorzatę Maćkowską. Jak dotąd, zawsze mogliście ją spotkać odwiedzając sekretariat naszej szkoły. Była nieocenionym wsparciem zarówno dla dyrekcji, wszystkich pracowników szkoły, jak również ogromną pomocą dla wszystkich uczniów „Piątki”.

Jej wysiłek i profesjonalizm chcieliśmy docenić w pamiątkowej laurce z życzeniami. Oto fragmenty:

(…) Zawsze nam byłaś ratunkiem,

Służyłaś radą, pomocą,

Mogliśmy na Ciebie liczyć,

Wiedziałaś: Kiedy? Jak? Po co?

Ważne ustawy i pisma,

Nowe przepisy, klauzule,

Miałaś je zawsze w „paluszku”

W nowej czy starej formule. (…)

Uroczystość pożegnalna przebiegła w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Nie zabrakło emocjonujących momentów, radosnych wspomnień. Pojawiły się też łzy wzruszenia.

Jeszcze raz życzymy naszej DROGIEJ MAŁGOSI wiele zdrowia, spokoju i dużo wolnego czasu na wszystkie przyjemności, które teraz będzie mogła spełniać.