„Książka na ferie” w „bookcrossingu”.🔔🔔

Po raz kolejny nasi uczniowie mogli wziąć udział w projekcie promującym książki – w bookcrossingu, czyli „uwalnianiu” książek.

Tym razem odbył się on pod hasłem „Książka na ferie”. Ku wielkiej radości organizatorek cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim darczyńcom, w tym miedzy innymi wydawnictwu „Czarna Owca”, serdecznie dziękujemy.

Już po feriach, w okolicy walentynek, organizatorki akcji promujących czytelnictwo w naszej szkole zapraszają wszystkich chętnych do kolejnej wspólnej zabawy. Tym razem zatytułowanej „Zakochani, zaczytani”.

Panie: Katarzyna Dumka, Sylwia Grzeszna oraz Dorota Olejnik stosując atrakcyjne metody promocyjne starają się przekonać uczniów do jak najczęstszego sięgania po lekturę.