Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023-24

Nie wiadomo kiedy to minęło, a rok szkolny 2023/24 przechodzi do historii.

Dzisiejsze przedpołudnie było ostatnim, jakie przyszło nam spędzić w murach „Piątki”, przed nadchodzącymi wakacjami.

☀️Rano swoje zakończenie roku miały klasy 1️⃣4️⃣. Po uroczystym wręczeniu nagród najlepszym uczniom, klasy rozeszły się do swoich pracowni, gdzie z rąk wychowawców i w obecności swoich najbliższych, otrzymały świadectwa promocji do następnej klasy. Nie zabrakło wzruszeń i miłych gestów wdzięczności od wychowanków. Najwięcej, było ich ze strony uczniów klas trzecich, żegnających się ze swoimi wychowawcami. Obecni już czwartoklasiści, w nadchodzącym roku szkolnym, spotkają na swojej drodze całkiem nowych nauczycieli i poznają całkiem nowe przedmioty.

☀️Po zakończeniu roku przez uczniów klas młodszych, przyszła pora na uroczystość, dla starszych roczników. Najlepsi, otrzymali z rąk swoich wychowawców oraz dyrekcji szkoły, świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody.

Szczególnie wzruszające było pożegnanie ostatniego rocznika szkoły, uczniów klas ósmych. Będziemy za nimi szczególnie tęsknić. Odchodzą, by rozpocząć swoją dalszą ścieżkę edukacyjną, na wyższym poziomie nauczania. Życzymy im powodzenia, samych sukcesów i wielu nowo poznanych przyjaciół. Mamy nadzieję, że będą nas odwiedzać i nigdy nie zapomną o wspaniałej atmosferze, jaką staramy się tworzyć w „Piątce”.

☀️Podczas uroczystości, Pani dyrektor Aleksandra Czestkowska, skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły, słowa uznania za zaangażowanie i trud jaki włożyli w swoją pracę podczas ostatnich dziesięciu miesięcy. Pożegnała również, odchodzących nauczycieli – p. Monikę Naguszewską, p. Marzenę Jóźwiak – Penciak oraz p. Agatę Szplit.

☀️Życząc odpoczynku i mile spędzonego czasu przez okres wakacji, wyraziła nadzieję, że będzie to dla wszystkich czas bezpieczny i radosny. Po uroczystości, wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, na krótkie pożegnanie w swoim gronie.

☀️A teraz… nadchodzi pora na relaks, harce i zabawę. Nie trzeba nastawiać budzika i pakować się do szkoły. Dokonujcie rozsądnych wyborów, pamiętajcie o bezpieczeństwie tak, abyśmy wszyscy, spotkali się w nowym roku szkolnym w tym samym gronie.

Życzymy Wam udanych wakacji❗️