WICEMISTRZOSTWO Pabianic

Spieszymy do Was z najświeższymi wiadomościami prosto z boiska 📢📢

Wczoraj odbył się turniej szkół podstawowych o Mistrzostwo Pabianic. Nasi uczniowie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych wywalczyli… 🏆WICEMISTRZOSTWO Pabianic❗️

⚽️W rozgrywkach grupowych reprezentacja „Piątki” pokonała drużyny SP 17 (3:2) i SP 13 (2:0). W półfinale, nasi chłopcy po zaciętym boju zwyciężyli z SP 3 (1:0).

W spotkaniu finałowym zmierzyliśmy się z SP 14⚽️

⚽️Mecz obfitował w bardzo dużo podbramkowych sytuacji, ale żadnej ze szkół nie udało się zdobyć bramki w regulaminowym czasie i mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Lepsi okazali się nasi rywale, którzy wygrali całe spotkanie wynikiem 3:1⚽️

👉 Nasza dzielna reprezentacja, pod wodzą trenera p. Tomasza Sujeckiego, wystąpiła w składzie: Dawid John, Kuba Niedzielski, Darek Wojciechowski, Rysiek Karcz, Michał Grabski, Krzysiek Matusiak, Shkurak Nazariy, Damian Trzeszczak.

🏆 Dzięki zdobytemu wicemistrzostwu Pabianic, drużyna naszej „Piątki” weźmie udział w Mistrzostwach Powiatu w Kazimierzu, które odbędą się 25 kwietnia.

🥳GRATULUJEMY naszej reprezentacji osiągniętego sukcesu i już dzisiaj obiecujemy, że będziemy mocno trzymać kciuki za jej dalsze zmagania!

„Piątka” gola ❗️Taka jest kibiców wola❗️