UWAGA RODZICE – OPIEKUNOWIE DZIECI

Szanowni Państwo!

Z uwagi na aktualną sytuację oraz obowiązujące od dłuższego czasu zmiany w zasadach ubezpieczeń dzieci informujemy, że od 1 września 2020r.  Szkoła oraz Rada Rodziców nie pośredniczą w zawieraniu ubezpieczeń dzieci.

Jako Rodzice – opiekunowie dzieci,  mogą Państwo skorzystać z jednej z wielu ofert firm ubezpieczeniowych, dostępnych np. na stronach internetowych, wybierając najbardziej dogodny i najkorzystniejszy, Waszym zdaniem,  pakiet ubezpieczenia w dowolnej wersji dostosowanej do Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Są również strony internetowe, które umożliwiają porównanie różnych ofert ubezpieczeń w formie rankingów z możliwością dostosowania do wybranych on-line opcji.

Zachęcamy do podjęcia takiej formy ochrony ubezpieczenia dziecka przede wszystkim w zakresie NNW (pakiet może być indywidualnie rozszerzony).

Decyzja o wyborze ubezpieczyciela należy jednak do Państwa!

Proponujemy rozważyć i zrealizować taką możliwość w najbliższych dniach wg indywidualnych uzgodnień z wybranym ubezpieczycielem.

Przypominamy o konieczności aktualizacji indywidualnych haseł dostępowych do dziennika elektronicznego, w którym zamieszczamy bieżące i najważniejsze informacje (strona startowa) oraz przesyłamy wiadomości na indywidualne konta mailowe.