Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych uczniów!

Serdeczne gratulacje dla Julii Niewiadomskiej (kl. 7c) oraz Jakuba Janiszewskiego (kl. 7a), którzy podczas miejskiej uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 znaleźli się w gronie najlepszych uczniów szkół podstawowych i otrzymali nagrody książkowe (oboje na zdjęciu udostępnionym ze strony „Życia Pabianic”). https://www.zyciepabianic.pl/…/pandemiczny-rok-szkolny… Julia uzyskała najwyższą w tej grupie średnią – 5,93, a o swoich wrażeniach z okresu zdalnej edukacji opowiedziała reporterom pabianickiej TV Pro-MOK (relacja z uroczystości oraz wywiad Julii w InfoFlesz z 25.06.2021 na stronie internetowej TV Pro-MOK. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych najlepszych uczniów!Wśród absolwentów, którzy podczas szkolnej uroczystości w „Piątce” odebrali dzisiaj świadectwa ukończenia szkoły, najwyższe średnie uzyskali: Amelia Otto, która otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły, Martyna Barłożewska – Nagroda Rady Rodziców oraz Szymon Kopczyński. Gratulujemy i życzymy im wielu sukcesów w dalszej edukacji.

ProMOK Infoflesz