Zakończenie roku szkolnego 2020 – 2021

Szanowni Państwo: Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły!

Ostatnie miesiące to czas trudnych, często dramatycznych, dla wielu, indywidualnie, bolesnych i tragicznych wręcz doświadczeń. Drugi już rok szkolny kończymy w warunkach zagrożenia, które, mimo pozorów powrotu do normalności, nadal towarzyszyć nam będzie w okresie wakacji i prawdopodobnie w pierwszych tygodniach nauki. Dziękuję za kolejny rok wytężonej pracy, za współpracę we wszystkich obszarach działania szkoły, za wytrwałość, za wsparcie w najcięższych chwilach, za wysiłek w nauce i pracy…
Gratuluję uczniom sukcesów w nauce i innych dziedzinach szkolnej aktywności. Uczniom klas ósmych życzę mądrych wyborów na kolejnych etapach edukacji.Wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności – dobrego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia za dwa miesiące…

Pozdrawiam

Jerzy Kaczmarek, dyrektor szkoły