NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE

Zakończenie zajęć w roku szkolnym 2019/2020.

W piątek, 26 czerwca, zakończył się ten wyjątkowo trudny rok. Tym razem nie było uroczystego podsumowania, Świadectwa otrzymali uczniowie klas ósmych i trzecich, pozostali będą mogli je odebrać w pierwszych dniach wakacji i przez cały okres ich trwania. Najlepsze wyniki w szkole uzyskały uczennice klasy VI c: Julia Niewiadomska klasa 6c (średnia ocen 5,83) oraz Patrycja Słabiak klasa 6c (średnia ocen 5,75).Obydwie otrzymały nagrody Przeydenta Miasta, które wręczył im osobiście Pan Grzegorz Mackiewicz na miejskiej uroczystości w Szkole Podstawowej nr 16.Wśród absolwentów szkoły najwyższe wyniki uzyskała Angela Budz, uczennica klasy VIII b, która na zakończenie edukacji otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły. Drugą lokatę w tej klasyfikacji zajęła Weronika Łuczak, która otrzymała Nagrodę Rady Rodziców. Szkołę z wyróżnieniem ukończyli także: Maria Starzyńska oraz Aleksandra Stępień z klasy VIII a, a z klasy VIII b: Roksana Seliga, Kamil Chrzęst, Milenalucia Fortino, Wiktor Balcerzak, Adrian Grzelka, Joanna Suwald, Ewa Gerula i Natalia Grodzka.Gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.Pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej zakończyli także uczniowie klas III, którzy odebrali swoje świadectwa z rąk wychowawców.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza w Pabianicach Piątek, 26 czerwca 2020

W piątek, 26 czerwca, zakończył się ten wyjątkowo trudny rok.
Tym razem nie było uroczystego podsumowania, Świadectwa otrzymali uczniowie klas ósmych i trzecich, pozostali będą mogli je odebrać w pierwszych dniach wakacji i przez cały okres ich trwania.
Najlepsze wyniki w szkole uzyskały uczennice klasy VI c:
Julia Niewiadomska klasa 6c (średnia ocen 5,83) oraz
Patrycja Słabiak klasa 6c (średnia ocen 5,75).
Obydwie otrzymały nagrody Przezydenta Miasta, które wręczył im osobiście Pan Grzegorz Mackiewicz na miejskiej uroczystości w Szkole Podstawowej nr 16.

Wśród absolwentów szkoły najwyższe wyniki uzyskała Angela Budz, uczennica klasy VIII b, która na zakończenie edukacji otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły. Drugą lokatę w tej klasyfikacji zajęła Weronika Łuczak, która otrzymała Nagrodę Rady Rodziców. Szkołę z wyróżnieniem ukończyli także: Marta Starzyńska oraz Aleksandra Stępień z klasy VIII a, a z klasy VIII b: Roksana Seliga, Kamil Chrzęst, Milenalucia Fortino, Wiktor Balcerzak, Adrian Grzelka, Joanna Suwald, Ewa Gerula i Natalia Grodzka.
Gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.
Pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej zakończyli także uczniowie klas III, którzy odebrali swoje świadectwa z rąk wychowawców.