Świetlicowe zmagania konkursowe

Pomimo niezwykłej sytuacji nasza świetlica wciąż działa i to bardzo prężnie. Codziennie przesyłamy propozycje zabaw i zachęcamy do aktywności pozalekcyjnej. Ogłosiliśmy również zdalny konkurs plastyczny. W kwietniu, w sposób szczególny w Dzień Ziemi 22 kwietnia, skupiliśmy się na problemach ekologii. Jako podsumowanie całego tygodnia pracy został zorganizowany konkurs plastyczny pod nazwą „Prezent dla Matki Ziemi”. Uczniowie z klas I-VI zostali zaproszeni do wykonania pracy z wykorzystaniem surowców wtórnych. W rezultacie otrzymaliśmy zdjęcia prac. A oto wyniki: W kategorii klas I-III I miejsce zdobyła Ewelina Grala z kl. III a, która zrobiła ozdobę sufitową. II miejsce – Weronika Wojsławska z kl. II a- sprezentowała Matce Ziemi przybornik na biurko. Klasy starsze reprezentowała Julia Warzycha z kl. VI b, która zajęła I miejsce. Julia zrobiła ozdobne pudełko z witaminkami.

Gratulujemy!

Ewa Owsik Małgorzata Naumowicz Paweł Szafrański