„Wspólna zabawa to lepsza zabawa”

„Wspólna zabawa to lepsza zabawa” pod takim hasłem zorganizowano karnawałową dyskotekę w piątek 21 lutego 2020r.Było nas mniej niż zwykle bo wielu uczniów jest chorych, ale dla tych którzy przyszli czekało wiele atrakcji. Przede wszystkim wspólnie się bawiliśmy, integrując zespoły klasowe podczas zabaw przygotowanych przez przedstawicieli klas. Rozpoczęliśmy wspólnym tańcem „belgijka”, następnie „gorące krzesła” podgrzewały atmosferę, później wyciszająca „ gra w wyzwanie”, z zadaniami z wiedzy ogólnej, a na koniec krótki test sprawności fizycznej na czas. Jakkolwiek największą atrakcją, która właśnie przyciąga jak magnez uczestników dyskoteki, to konkurs na najpiękniejszy strój. Za każdym razem jury ma dylemat co do wyboru najciekawszego przebrania, bo stroje co roku są piękniejsze, a za charakteryzację niektórych uczniów nie powstydziłby się nawet profesjonalny wizażysta. W tym roku najpiękniejsze przebrania należały do Elizy z 5b jako Zombie, Magdy z 7a przebranej za Klauna oraz Vanessy z 5b w przebraniu Ani z Zielonego Wzgórza. Rodzice i uczniowie kl.5b przygotowali przepyszny bufet, który serwował różne specjały dla uczestników dyskoteki. Bardzo dziękujemy!

Tekst i foto: M. Wójtowicz – Kuna