Dzień Serdeczności – 14.02.

W dniu 14 lutego nasza szkoła świętowała Dzień Serdeczności realizowany w ramach projektu edukacyjno-wychowawczego „Budujemy pozytywne relacje międzyludzkie”. Uczniowie otrzymali serduszka z życzeniami przygotowane przez swoje koleżanki i kolegów z różnych klas. Zabawy i uśmiechu było mnóstwo! Niespodzianka pojawiła się także na lekcjach matematyki w niektórych klasach – kodowane życzenia z okazji Dnia Serdeczności oraz życzenia ukryte pod kodami QR! A na lekcji języka angielskiego niektórzy zagrali w grę rysunkową, która miała ukryte serdeczne przesłanie! W czasie przerw biblioteka również pękała w szwach, gdyż każdy chciał wziąć udział w zabawie „Randka w ciemno”, polegającej na odnalezieniu par postaci literackich, filmowych i bajkowych. Kolejne działania i fotorelacje z realizacji projektu już wkrótce!