„Piątka” zainaugurowała sezon Dni Otwartych dla siedmiolatków i ich rodziców.


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego oraz wychowawców świetlicy z honorem pełnili rolę gospodarzy, oprowadzając odwiedzających. Duże zainteresowanie szkołą i jej wyposażeniem, wiele pytań o szkolną tradycję i formy pracy, zabawy przy muzyce i piosenkach w języku angielskim, łamigłówki, a w nagrodę dla Maluchów drobne upominki – tak w skrócie można streścić nasz Dzień Otwarty. Dla rodziców była to okazja do pobrania zgłoszeń i wniosków o przyjęcie dzieci do klasy pierwszej, a dla nas – możliwość weryfikacji list ewidencji. Dziękujemy za wizytę w szkole i zapraszamy również w inne dni.
W razie potrzeby wizyty w innym terminie prosimy o kontakt telefoniczny: 42 215 34 95 lub 42 215 24 58.
Wszelkich informacji udzieli sekretariat oraz dyrekcja szkoły.

Zapraszamy!.
(Foto: komitet powitalny w pełnej gotowości)