Trzecie „Jesienne drzewo”.

Już po raz trzeci nasza świetlica zorganizowała miejski konkurs plastyczny pt. „Jesienne drzewo”. Konkurs niesłabnąco cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż tak jak wcześniej wzięły w nim udział świetlice wszystkich pabianickich szkół podstawowych. Wpłynęło aż 191 prac plastycznych. Jury pod przewodnictwem p. Ewy Owsik miało nie lada zadanie, by spośród nich wybrać te najlepsze! Ostatecznie nagrodzono i wyróżniono 18 prac. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły wręczone zostały w dniu 28.11.2019. podczas uroczystego podsumowania konkursu. Stroną organizacyjną zajęły się p. Ewa Owsik i p. Dorota Stolińska, natomiast oprawę plastyczną przygotowali: p. Małgorzata Naumowicz i p. Paweł Szafrański. Należy dodać, że powstała wspaniała galeria, gdzie można podziwiać wszystkie nadesłane na konkurs prace. Składamy gratulacje dla autorów wszystkich prac, a także serdeczne podziękowania dla wychowawców świetlic szkolnych za tak aktywny udział w tegorocznym konkursie.

D. Stolińska