📣📣 Spektakl udał się znakomicie. 💔💔

02.03.23 odbył się, ostatni w tym roku szkolnym, spektakl zatytułowany „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”. Tym razem na scenie prezentowali się uczniowie z klasy II b. Na widowni zasiedli bliscy naszych zdolnych aktorów. Spektakl udał się znakomicie. Rodzice z dużą uwagą przyglądali się efektom pracy swoich dzieci. Spektakl z całą pewnością przypadł im do gustu, gdyż owacjom nie było końca.

Wg. reżysera spektaklu, p. Doroty Olejnik nasi mali aktorzy spisali się na 5! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania poszczególnych spektakli : Wychowawcom klasy IVa , V a oraz IIb, pani Urszuli Bodył, która jest pomysłodawcą i organizatorem całego przedsięwzięcia, pani Dorocie Olejnik za napisanie i wyreżyserowanie poszczególnych spektakli, oraz panu Adamowi Suwaldowi za wszelką pomoc techniczną. Specjalne podziękowania dla ekipy dźwiękowców, w której skład wchodzą: Dawid Jaksa, Krzysztof Matusiak, Wiktor Żukowski, Kacper Matusiak i Szymon Krzesiński.