✨🎵📯 „ANDRZEJKI” 🎭🎈🔊

Jak zawsze w ostatni weekend listopada z okazji Andrzejek, odbyła się szkolna 🎉dyskoteka 🎉 Organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny.

Taneczne szaleństwo🕺💃 nie miało końca i wszyscy wspaniale się bawili. DJ spisał się na medal i zadowolił najbardziej wymagające gusta. Każdy mógł proponować przeboje, przy których chciał się bawić.

Prawdziwym hitem okazała się wspólnie wykonana Belgijka. Tańczyli absolutnie wszyscy❗️Uczniowie i nauczyciele❗️ Poszło nam tak dobrze, że już myślimy czy nie wystąpić przed szerszą publiczności 😉