Magiczne czary i tajemnicza atmosfera. 🔥👁‍🗨

Andrzejki to znany od wieków, tradycyjny zwyczaj odprawiania wróżb.

Magiczne czary i tajemnicza atmosfera wypełniły salę w pracowni trzecioklasistów. O wszystko zadbały wróżki 🧙 wspierane przez pomocnice 🧙‍♀️ z klasy VIa, dzięki którym, uczniowie mogli dowiedzieć się, jakie będą ich koleje życia.

W magicznym „salonie wróżb” odbyło się ustawianie od ściany do progu butów 👠. Ta przepowiednia dawała odpowiedź kto pierwszy zmieni stan cywilny.

Była też zabawa z filiżankami☕️ pod którymi ukryte były przedmioty zapowiadające zdarzenia, które mogą mieć miejsce w najbliższym tygodniu.

Wśród wróżb andrzejkowych nie mogło zabraknąć losów związanych z zawodem wykonywanym w dorosłym życiu.

Było też popularne przebijanie papierowego serca ❤️pokazującego imiona przyszłego ukochanego/ukochanej.

Dzieciom podobała się zabawa „studnia szczęścia” czyli ustawiona na podłodze miska z wodą, do której musiały, stojąc tyłem, rzucić monetę przez lewe ramię.

Trzecioklasiści po wszystkich atrakcjach i słodkim poczęstunku udali się na swoją pierwszą szkolną dyskotekę. Debiutanci nie wydawali się onieśmieleni i szybko włączyli się do zabawy 💃🕺

Było magicznie i fantastycznie 🤩. Zresztą, zobaczcie sami 👀