Konkurs WOŚP – „Złota Klasa” 2020r.

Ponownie zgłosiliśmy się do akcji „Złota Klasa”. Przez dwa miesiące (listopad – grudzień ) uczniowie naszej szkoły zbierali złote monety o nominałach 1,2,5 groszy. Uczniowie walczyli o miano „Złotej Klasy”. Cała akcja zorganizowana została przez Pabianicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koordynatorem akcji na terenie szkoły była p. Katarzyna Dumka. Opiekę i odpowiedzialność nad całym przedsięwzięciem objął Rafał Jaruga – przedstawiciel pabianickiego sztabu WOŚP. Do udziału w konkursie zostały zgłoszone wszystkie klasy. Najwięcej groszy uzbierały klasy 6c – 257,02 zł. i 8a – 223,87 zł. Obie klasy zdobyły kolejno: klasa 6c – II miejsce, klasa 8a – III miejsce w kategorii klas 4-8 szkół podstawowych. Podczas 28 Finału WOŚP ogłoszono wyniki, a dyplomy odebrała delegacja uczniów: Marysia Starzyńska, Patrycja Słabiak, Błażej Rabiega i Katarzyna Dumka – opiekun grupy. Gratulujemy! (tekst i foto: Katarzyna Dumka)