Nasze przygody z językiem. Część 2.

Podsumowanie konkursu językowego „Be Trilingual”

W poniedziałek, 7 października 2019, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu językowego „Be Trilingual”, zorganizowanego w ramach obchodów Dnia Języków Europejskich. Wszyscy uczestnicy doskonale wywiązali się z zadań konkursowych z zakresu trzech języków (angielski, niemiecki i hiszpański), a najlepiej poradziły sobie uczennice klasy 6b: Kinga Wójcik i Julia Warzycha. Drugie miejsce ex aequo zajęły uczennice klasy 8b: Angela Budz i Roksana Seliga i uczniowie klasy 6c: Patrycja Słabiak oraz Aleksander Pogocki. Trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy 7b: Maja Kozakowska i Szymon Kopczyński. Na zwycięzców, oprócz gratulacji, czekały dyplomy i nagrody ufundowane przez wydawnictwa językowe oraz szkołę językową.